Leading Manufacturer of 22 mm ms cranked facing tool and 14 mm ms cranked facing tool from Ahmedabad.
₹ 100 / Unit Get Latest Price
| Material | MS |
| Usage/Application | Lathe Machine |
| Brand | JP Tools |
| Size/Dimension | 22 mm |
| Packaging Type | Packet |
Minimum order quantity: 50 Unit
₹ 90 / Unit Get Latest Price
| Material | MS |
| Usage/Application | Lathe Machine |
| Brand | J P Tools |
| Color | Blue |
| Size/Dimension | 14 mm |
| Packaging Type | Packet |
| Cutting Speed | 50 m/min |
Minimum order quantity: 50 Unit
Prakash Patel (Owner)
J P Tools
Odhav Ring Road, Shed No 66, Abhishilp Industrial Park, Opp Bileshwar Estate,B/H Gvmm, Odhav
Ahmedabad - 382415, Gujarat, India